Kripto$

Rekomendacijos kaip pradėti dirbti su kriptovaliuta

   
    Šiuo metu internetinėje erdvėje cirkuliuoja įvairios kriptovaliutos: bitkoinai, dogekoinai, litekoinai, paykoinai, monerai, dašai ir t.t., tačiau visuotinai pripažinta, kuria prekiaujama net biržoje, yra bitkoinai. Bitkoinų vertė kitų valiutų atžvilgiu labai svyruoja ir priklauso nuo paklausos. Tikėtina, kad vis labiau jiems populiarėjant, jų vertė vis augs.
    Kaip įsigyti bitkoinų? Pirmas būdas - tai paprasčiausiai nusipirkti internetinėje keitykloje. Kitas būdas - užsidirbti arba "išsikasti". Skamba keistai, tačiau iš tikrųjų nieko čia naujo - principas toks pat, kaip ir bet kuriame banke - už indėlį jums kaupiasi palūkanos. Tiktai skirtumas toks, kad neturint pradinio indėlio, paprastas bankas jums jo nepadovanos, o kriptovaliutos bankas jums gali duoti dovanų vien už tai, kad prisiregistravote. Žinoma, tai bus labai nedidelė sumelė, tačiau geriau nors tiek turėti, negu nieko, juk neaišku į ką ateityje gali pavirsti ta sumelė, turint omenyje jos kurso svyravimus. Taigi, gaunate jūs tą sumelę ir dedate į tą patį banką kaip indėlį, - jūs pamatysite, kaip kiekvieną sekundę didėja jūsų pinigėliai.
    Taigi, pirmas žingsnis padarytas, ką daryti toliau, kad savo turtą padidinti? Internete jūs rasite begales puslapių, siūlančių vienokiais ar kitokiais būdais užsidirbti kriptovaliutos - dažniausiai tai bus arba žaidimai, arba reklamos peržiūra. Galima užsiimti tuo, kas jums labiau patiks, tiktai čia jūs neabejotinai susidursite su sukčiais, kurie savo viliojančiais pasiūlymais jus pritrauks, pasiūlys atlikti kažkokį darbą, o kai viską įvykdysite - nieko negausit. Taip pat atsiras tokių, kurie renka duomenis, todėl turėkite omenyje: tiktai bankui reikalingi jūsų duomenys (dėl pinigų pervedimo į/iš jūsų sąskaitų), visiems kitiems, siūlantiems uždirbti, tereikia jūsų el. pašto adreso ir internetinio banko sąskaitos. Jeigu prašo daugiau duomenų, iškart pagalvokite kam jie jiems reikalingi? Internetinis bankas, priimdamas pinigus į jūsų sąskaitą nereikalauja siuntėjo nei vardo, nei pavardės.

    Pirmiausia, prieš pradedant darbą, susikurkite naują elektroninį paštą (geriausiai tinka gmail.com). Tai bus dėžutė visokiam šlamštui, kurį neabejotinai jūs pradėsite gauti, kai tik pradėsite registruotis įvairiuose projektuose.
    Toliau jūs turėtumėte atsidaryti kriptovaliutos banko sąskaitą. Tokių bankų jūs galite atrasti paieškos būdu, tačiau pats seniausias ir patikimiausias yra https://blockchain.info
  Jūsų banko sąskaitos (angl. wallet) kodas bus nurodytas jūsų asmeniniame kabinete. Šis kodas - tai jūsų sąskaitos numeris, kurį drąsiai galite nurodyti registruodamiesi įvairiuose bitkoinų uždarbio projektuose. Čia noriu atkreipti dėmesį, kad kiekviena kriptovaliuta turi savo atskirą kodą(!)
    Taigi, dabar galite pradėti uždarbiauti! Pats paprasčiausias ir mažiausiai laiko reikalaujantis būdas - susirasti kriptovaliutą generuojantį projektą. Viena problema, kad tokie projektai dažniausiai siūlo pirkti pajėgumus už jūsų asmeninius pinigus. Nenorėdami investuoti, galite pradėti dirbti už suteiktą 1500 dogekoinų bonusą projekte cldmine.com :
 Kaip registruotis:


   Pirmiausia nusistatykite jums suprantamą kalbą.
  Paspaudus nuorodą, jums atsidaro registracijos langas. Įvedate savo susigalvotą vardą, el.pašto adresą (tą, kurį susikūrėte), susigalvojate slaptažodį, jį įvedate du kartus, įvedate captcha (tai, ką matote mažame paveikslėlyje) ir spaudžiate "Registration".
Toliau atsidarys naujas langas, kuriame jūsų paprašys suvesti savo asmeninius duomenis (čia būtina įvesti viską teisingai, kad vėliau neiškiltų problemų, kai norėsite nusiimti savo pinigus).
Kai viską užpildysite, į jūsų nurodytą el. paštą bus išsiųstas patvirtinimo kodas, kurį paspaudus jūs tapsite registruotu vartotoju.
    Dovana už registraciją - 1500 dogekoinų! Vieną kartą per parą už apsilankymą šiame projekte jūs gausite po 10 dogekoinų. Šie dovanoti dogekoinai yra skirti CLD pajėgumų pirkimui, todėl būtina juos išsikeisti į CLD valiutą ir ant CLD sąskaitos paspausti "Mining" - jums pradės kapsėti palūkanos, nepriklausomai ar Jūs prisijungęs ar ne. CLD valiuta nekonvertuojama - kitaip tariant, tai yra jūsų įsigytų pajėgumų skaitinė išraiška. Prie kiekvienos valiutos yra nurodyta kiek jūs uždirbtumėte per valandą, jeigu pradėtumėte jos "kasybą". Kuo daugiau turėsite CLD, tuo daugiau "prikasite". Rekomenduoju turėti bent 10 CLD vienetų, prieš pradedant konvertuojamos kriptovaliutos "kasybą".
   Norėdami sužinoti savo kriptovaliutų sąskaitų kodus, paspauskite "Deposit" ir aktyvuokite tris pirmąsias valiutas: bitkoinus, litekoinus ir dogecoinus. Jums bus sugeneruoti jūsų sąskaitų kodai, kuriuos jūs turėsite nurodyti, norėdami persivesti uždirbtus pinigus į savo CLD sąskaitą:
1-oji sąskaita - bitkoinams ir satoshams;
2-oji sąskaita - litekoinams ir litoshams;
3-ioji sąskaita - dogekoinams.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nuorodos, kur galima uždirbti:


Čia jūsų paprašys įvesti el.pašto adresą ir bitkoinų sąskaitos kodą. Po registracijos jums iš karto pradės kapsėti satoshai. Nuiminėti "Claim now" galima kas 5 minutes, bet ne rečiau kaip vieną kartą per parą. Už kiekvieną aktyvią parą jums prideda 1% uždarbio. Jeigu jūs bent vieną parą neparodysit aktyvumo, visi procentai nusiims ir bus skaičiuojami iš naujo nuo aktyvios paros. Tuo tarpu, jums nebūtina būti prisijungus, galima net išjungti kompiuterį - jūsų skaitliukas vistiek suksis! Pinigai pervedami automatiškai kiekvieną sekmadienį į jūsų CLD banko sąskaitą. Gautus pinigus nepamirškite konvertuoti į CLD valiutą - tada jūsų palūkanos bus didesnės!Čia jūsų paprašys įvesti el.pašto adresą ir litekoinų sąskaitos kodą. Po registracijos jums iš karto pradės kapsėti satoshai. Nuiminėti "Claim now" galima kas 5 minutes, bet ne rečiau kaip vieną kartą per parą. Už kiekvieną aktyvią parą jums prideda 1% uždarbio. Jeigu jūs bent vieną parą neparodysit aktyvumo, visi procentai nusiims ir bus skaičiuojami iš naujo nuo aktyvios paros. Tuo tarpu, jums nebūtina būti prisijungus, galima net išjungti kompiuterį - jūsų skaitliukas vistiek suksis! Pinigai pervedami automatiškai kiekvieną sekmadienį į jūsų CLD banko sąskaitą. Gautus pinigus nepamirškite konvertuoti į CLD valiutą - tada jūsų palūkanos bus didesnės!Čia jūsų paprašys įvesti el.pašto adresą ir dogekoinų sąskaitos kodą. Po registracijos jums iš karto pradės kapsėti satoshai. Nuiminėti "Claim now" galima kas 5 minutes, bet ne rečiau kaip vieną kartą per parą. Už kiekvieną aktyvią parą jums prideda 1% uždarbio. Jeigu jūs bent vieną parą neparodysit aktyvumo, visi procentai nusiims ir bus skaičiuojami iš naujo nuo aktyvios paros. Tuo tarpu, jums nebūtina būti prisijungus, galima net išjungti kompiuterį - jūsų skaitliukas vistiek suksis! Pinigai pervedami automatiškai kiekvieną sekmadienį į jūsų CLD banko sąskaitą. Gautus pinigus nepamirškite konvertuoti į CLD valiutą - tada jūsų palūkanos bus didesnės!
Jeigu kilo neaiškumų ar norite gauti daugiau informacijos apie kitus veikiančius ir patikrintus projektus, kreipkitės Skype: bergold63 arba el.paštu: lt.goldex@gmail.com